Plot for sale

opolski, Prószków

173 000 PLN

Offer number3984
Transaction typeSale
Price173 000 PLN
Total area2 459 m2
Price per m270 PLN / m2
Purposeindustrial and services
Plot typeinvestment
Plot for sale (opolski, Prószków)

0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!
DZIAŁKI INWESTYCYJNE GMINA PRÓSZKÓW

W sprzedaży działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 0.2459ha, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi dla terenów rozwojowych dla działalności produkcyjno-usługowych w obrębie wsi Zimnice Wielkie i Zimnice Małe, gmina Prószków. Zlokalizowane są na terenie jednostek urbanistycznych oznaczonych symbolami: -działka nr 11 oznaczona jest symbolami 6.PU – tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów o obiektów obsługi transportu samochodowego oraz zabudowy usługowej 5.KDL – tereny dróg klasy I – lokalne - działka nr281/9 oznaczona jest symbolami:
KDGP – tereny rogi klasy gp – głównej ruchu przyspieszonego 5.KDL –tereny dróg klasy I – lokalne


ZAPRASZAMY DO SZCZEGÓŁOWEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W NASZYM BIURZE! BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI --- Kontakt: Dariusz Kowol, pod nadzorem licencji nr 11486, tel. 500-233-344, 77/ 441 27 22, dariusz.kowol@brokerhouse.pl, pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Sent from IMO for real estate brokers.
opolski, Prószków

Contact an angent