4 POKOJE, CENTRUM, I PIĘTRO

Opole, Centrum, Luboszycka

600 000 PLN

Offer number5710
Transaction typeSale
Price600 000 PLN
Total area108 m2
Price per m25 556 PLN / m2
Rooms4
Floor1/2
Rent368
Commercial conditionto residence
Buiiding typetenement house
Staircaseclean
Marketsecondary
Building materialbrick
Ownership formownership
Number of bathrooms1
Number of toilets1
Kitchenbright
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Flooringpanels
Wallssliding surface
Balcony typeno
Parking typestreet
Heatinggas
4 POKOJE, CENTRUM, I PIĘTRO (Opole, Centrum, Luboszycka)

Oferta na wyłączność!

Szukasz dużego metrażu dla swojej rodziny, tak aby każdy posiadał swój pokój? Lokalizacja jest priorytetem? Sprawdź tę ofertę!

Mieszkanie o powierzchni 108m2 usytuowane na pierwszym piętrze w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal o rozkładowym układzie pomieszczeń składa się z czterech pokoi, widnej oddzielnej kuchni, widnej łazienki z wanną, prysznicem i wc, przedpokoju, przynależnej piwnicy. Obecnie w trakcie odświeżania. Atutem pozostaje doskonała lokalizacja! W pobliżu dostępność ważnych punktów z całym zapleczem ośrodków użyteczności publicznej, jak również kulturowo oświatowych i rozrywkowych. Nieruchomość zarówno dla rodzin jak i inwestycja pod wynajem.
Piętro: I/II
Czynsz: 368zł
Media: ogrzewanie i ciepła woda: piec dwufunkcyjny Vaillant.
Wykończenie: okna: PCV; podłogi: nowe panele; ściany: gładzie.
Termin wydania: od zaraz

BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole --- Kontakt: Dariusz Kowol, pod nadzorem licencji nr 11486, tel. 500-233-344, 77/441-27-22, Zapraszamy www.brokerhouse.pl

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Sent from IMO for real estate brokers.
Information
Gas Furniture Gas Heater Intercom
Opole, Centrum, Luboszycka
Floor plan

Contact an angent