3 pokoje, I piętro

Opole, Półwieś

469 000 PLN

Offer number6149
Transaction typeSale
Price469 000 PLN
Total area57 m2
Price per m28 228 PLN / m2
Rooms3
Floor1/3
Finishing standardvery good
Commercial conditionto residence
Buiiding typeblock of flats
Staircaseclean
Marketsecondary
Ownership formownership
Number of bedrooms2
Kitchenkitchenette
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Flooringpanels
Wallssliding surface
Balcony typeyes
Parking typeunderground parking
Number of parking spaces1
Heatingcentral - city
3 pokoje, I piętro (Opole, Półwieś)

Ustawne mieszkanie w nowym budynku!
Półwieś

Nowoczesne budownictwo zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort życia przyszłym mieszkańcom. Ponadczasowy projekt i starannie przemyślana inwestycja, sprawia, że poczujesz komfort codziennego funkcjonowania. Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni ok. 57m2 usytuowany na I piętrze budynku z widną.

Dogodna, a jednocześnie ustronna lokalizacja, charakteryzująca się doskonałym połączeniem komunikacyjnym i dostępem do miejskiej infrastruktury. Kolejnym atutem jest bezpośredni dojazd do obwodnicy Opola. To bardzo istotne dla osób, których praca wymaga częstych wyjazdów. W sąsiedztwie i najbliższej okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, boisko, centrum handlowe. Przy głównym wejściu do budynku usytuowane pomieszczenia na rowery.

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon 11m2 (południe), dwóch sypialni, łazienki z WC, przedpokoju. Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 22 000,00zł i komórka lokatorska 5 000,00zł.

Piętro: I/III
Media: ogrzewanie i ciepła woda: z sieci ciepłowniczej logoterma.
Wykończenie: lokal w trakcie wykańczania, zostanie wyposażony w sprzęt AGD, zabudowę mebli kuchennych, łazienkowych; okna PCV; podłogi: panele; ściany: gładzie.

Termin przekazania: październik 2021r.

Technologia wykonania budynku: konstrukcja piwnicy żelbetowa, płyta i ściany fundamentowe izolowane w systemie białej wanny, strop nad piwnicą żelbetowy. Kondygnacje powtarzalne: murowane z pustaków ceramicznych, stropy RECTOR, ścianki działowe murowane z elementów drobnowymiarowych. Szyb windy i klatka schodowa żelbetowa. Pokrycie dachu - membrana.

Teren wokół: drogi, chodniki, parking - wykonany z kostki betonowej, na dziedzińcu elementy małej architektury.
Tereny zielone: nasadzenie, trawa, drzewa.
Rok budowy: 2021

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji!

Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Dawid Kołpak, kontakt: 789 233 799, mail: dawid.kolpak@brokerhouse.pl, pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Sent from IMO for real estate brokers.
Information
Basement Furniture Intercom Elevator Burglar-proof doors/windows
Opole, Półwieś
Floor plan

Contact an angent