Продається ділянка

opolski, Turawa, Kotórz Wielki

150 000 PLN

Номер пропозиції4572
Тип транзакціїПродаж
Ціна150 000 PLN
Площа1 550 m2
Ціна за м297 PLN / m2
Доляліс
Тип ділянки-
Тип дорогиасфальт
Електрикає
Продається ділянка (opolski, Turawa, Kotórz Wielki)

DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY
Jeśli szukasz miejsca żyjąc w zgodzie z naturą i ekologicznie ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Pod lasem, przy Turawskim jeziorze, gdzie można uprawiać własne warzywa, chodzić na długie spacery, jeździć na rowerze, palić własne ognisko i wiele innych atrakcji to dobrze trafiłeś, my Ci w tym pomożemy! Można stworzyć gospodarstwo agroturystyczne, stadninę koni, itp.
Działki o powierzchni łącznej 15,5 ara usytuowane 10km od Opola w miejscowości Kotórz Wielki. Warunki zabudowy dotyczą dwóch budynków magazynowych obsługujących tereny rolne wraz z projektem zagospodarowania terenu. Możliwe dokupienie dodatkowego terenu (48arów, żółty teren).
Dojazd drogą asfaltową oraz szutrową. Media: prąd.
ZAPRASZAMY DO SZCZEGÓŁOWEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ! -- Kontakt: tel. 789-233-799, 77/ 441 27 22, biuro@brokerhouse.pl, pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

*opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.


BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Пропозиція надіслана з програми IMO для посередників.
opolski, Turawa, Kotórz Wielki

контакт