Plot for sale

opolski, Chrząstowice

999 000 PLN

Offer number5877
Transaction typeSale
Price999 000 PLN
Total area17 800 m2
Price per m256 PLN / m2
Purposeindustrial and services
Plot typeinvestment
Width107.7
Length204.3
Road typeasphalt
Ownership formownership
Electricity-
Water supplyin road
Plot for sale (opolski, Chrząstowice)

Teren inwestycyjny/ Chrząstowice

Bardzo dobra lokalizacja

Oferta na wyłączność!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 17800m2. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w miejscowości Chrząstowice/ granice administracyjne Opola. Kształt działki nieregularny. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, łąki, pola. Tereny aktywizacji gospodarczej, z przeznaczeniem pod działalność. Idealne grunty dla inwestora pod farmę fotowoltaiczną, bądź budowę domów jednorodzinnych.

Teren objęty Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem PU-6 produkcja, usługi.

Dojazd do działki z dwóch stron: droga asfaltowa oraz szutrowa.

Media: woda, kanalizacja, energia elektryczna przy sąsiednich zabudowaniach.

Możliwość dokupienia przylegającej sąsiadującej działki 1,5ha.

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji! kontakt: 77 441 27 22, mail: biuro@brokerhouse.pl, pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Sent from IMO for real estate brokers.
Information
Extract from the development plan
opolski, Chrząstowice
Floor plan

Contact an angent