Продається ділянка

opolski, Chrząstowice

999 000 PLN

Номер пропозиції5877
Тип транзакціїПродаж
Ціна999 000 PLN
Площа17 800 m2
Ціна за м256 PLN / m2
Доляпромислові та сервісні
Тип ділянкиінвестиції
Ширина107.7
Довжина204.3
Тип дорогиасфальт
Форма майнавласність
Електрика-
Водана шляху
Продається ділянка (opolski, Chrząstowice)

Teren inwestycyjny/ Chrząstowice

Bardzo dobra lokalizacja

Oferta na wyłączność!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 17800m2. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w miejscowości Chrząstowice/ granice administracyjne Opola. Kształt działki nieregularny. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, łąki, pola. Tereny aktywizacji gospodarczej, z przeznaczeniem pod działalność. Idealne grunty dla inwestora pod farmę fotowoltaiczną, bądź budowę domów jednorodzinnych.

Teren objęty Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem PU-6 produkcja, usługi.

Dojazd do działki z dwóch stron: droga asfaltowa oraz szutrowa.

Media: woda, kanalizacja, energia elektryczna przy sąsiednich zabudowaniach.

Możliwość dokupienia przylegającej sąsiadującej działki 1,5ha.

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji! kontakt: 77 441 27 22, mail: biuro@brokerhouse.pl, pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Пропозиція надіслана з програми IMO для посередників.
Інформація
Витяг із плану розвитку
opolski, Chrząstowice
Плани

контакт