PRACA

Broker House Nieruchomości jest liderem na rynku woj. Opolskiego, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Opole
Region: powiat Opolski

Opis stanowiska:
•    pozyskiwanie klientów oraz ciekawych ofert
•    przygotowanie opisów, zdjęć, ogłoszeń
•    bezpośredni kontakt z klientami
•    dokonywanie prezentacji oferty
•    udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację
•    uzyskiwanie rekomendacji i poleceń

Wymagania:
•    wykształcenie minimum średnie
•    ukończony 24 rok życia
•    zainteresowanie rynkiem nieruchomości
•    zdolności interpersonalne
•    znajomość topografii miasta
•    komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
•    dobra organizacja czasu pracy
•    dyspozycyjność
•    dobra prezencja
•    wysoka kultura osobista
•    samodzielność oraz determinacja w działaniu
•    obowiązkowe prawo jazdy
•    Nie jest wymagana licencja pośrednika

Wartością firmy są ludzie, dlatego wybranym oferujemy:

•    wysokie zarobki – podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
•    samochód, telefon służbowy, aparat cyfrowy, komputer
•    stacjonarne miejsce pracy z pełnym wyposażeniem biura
•    zdobycie profesjonalnego zawodu
•    wsparcie prawne i marketingowe
•    ciekawą i pełną wyzwań pracę
•    wysoki standard pracy i miłą atmosferę w zespole nastawionym na sukces
•    szerokie możliwości dalszego rozwoju zawodowego
•    samodzielność w realizacji zadań
•    elastyczne godziny pracy
•    bogate zaplecze marketingowe
•    dostęp do największej bazy aktualnych ofert
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie danych osobowych Dz.U.nr133,poz.883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy poufność.